Tekstil Taşıma Torbası için Önemli Hususlar

Tekstil Taşıma Torbası için Önemli Hususlarının neler olduğunu her platformda sizlere aktardığımızdan bir kez daha siz değerli müşterilerimizi bu hususlarda uyarmak istedik. Nitekim tekstil taşıma torbası veyahut konfeksiyon torbaları olarakda adlandırılan bu ürünler kullanım talimatlarına uygun kullanılması ürünlerinizin sahip olduğu kaliteyi daha da artıracağı şüphesizdir.

Son günlerde özellikle konfeksiyon firmaları ile kuru temizleme firmalarının çalışanları tarafından ürünlerin transferi esnasında taşıma torbalarının kulplarını iki kişi tutarak değil de bir kişi bir kurpundan tutarak sürekleyerek araçlara veyahut aktarılması gereken noktaya taşındığını duymaktayız. Bu tip bir taşıma neticesinde ortalama en az 2 yıl süreli olarak kullanacağınız tekstil taşıma torbası böylece daha kısa sürelerde deforme olacak ve artık eskisi gibi randıman vermeyecektir.

Başka zamanlarda özenerek branda torba ve/veya branda çuval olarak da söylenen ürünlerimizin alt tabanlarını süremelere veya dış etkilere karşı darbelere daha dayanıklı olsun diye 2 kat brandadan yapıldığını ısrarla her defasında söylemiştik. Bu da ürünlerimizin daha güçlü olmasını sağlayan ve diğer firmaların yaptığı ürünlere nazaran kalitemizi daha da ön plana çıkartıyordu.

Dediğimiz üzere bu ürünlerin de diğer hususlarından da bahsederek hem müşterilerimiz açısından bu hususlara bir kez daha dikkat çekerek normal şartlarda diğer çuvallardan daha avantajlı olan ürünün avantajı olan kısmını diskalifiye yapılmaması açısından önemlidir.

Firmamız bu kriterler doğrultusunda yaptığı ve çok kısa sürede müşterilerine teslim ettiği tekstil taşıma torbası hakkında önemli hususların müşterilerimize % 100 mutlu müşteri profili oluşması açısından önemli bulduğumuzu da belirtiriz.

1 Yorum

  • Serdar TUNCAY

    Bahsettiğiniz konuyu derinlemesine inceleme fırsatı bulduğumdan dolayı ilk defa bu kadar kazançlı çıktığımı ve sizleri kesinlikle diğer arkadaşlara da tavsiye edeceğim

  • Bir Yorum Yaz