Taşıma Torbaları

Tekstil Taşıma torbaları, son dönem tekstil fason atölyelerinin ve tekstil üreticilerinin olmaz ise olmaz olan bir elemanıdır. Bölümlere ayrılmış tekstil atölyelerinde hazırlığı tamamlanmış tekstil ürününü bir yerden başka bir yere taşıma için Fason taşıma torbası kullanılır. Branda taşıma torbası oldukça dayanıklı olmalıdır.

Yurtteks Branda özellikle taşınacak yükün muhteviyatına bakmaksızın tekstil taşıma torbalarında oldukça dikkatli davranmaktadır. Kalite ve sağlamlık bizim için çok önemlidir.

Fason taşıma torbalarında özellikle koruma kısımları, ağırlığı rahatlıkla taşıyacak çift taban,  yine ağırlığa dayanıklı tutacak kulplar istediğiniz tekstil ürünü rahatlıkla bir yerden başka bir yere taşımanızda sizin için vazgeçilmez olacaktır.

Torbalar arasında ince olanları olduğu gibi bunlarında fiyatları nolda o ürünün fiyatı piyasa koşullarında 12 tl iken 7 tl'ye 5 'tl ye sattığını söyleyenlere riaayet etmeyiniz. Çünkü ince branda kullanarak taşıma torbası üretip hem piyasayı bozmaları hem de sizlerin ürünlerinizin daha uzun yıllar korunaklı olabilmesi açısından sıkıntılı hale gelmektedir.

#taşımatorbası #tekstiltaşımatorbası #tekstiltaşımabrandası #taşımabrandaçuvalı

Özellikle tekstil taşıma torbaları ağır hizmet amacıyla iş yapan Sevkiyat firmaları, Taşıma firmaları ve/veya Depolama firmalarınca kullanılan dahası mallarını taşımak ve stok yapmak amaçlı kullandıkları güçlü ve yırtılmaz yapılı ürünlerdir. Bu firmalar tarafından ısrarla tercih edilen bir ürün olması tamamen dayanıklılık ve 1. derecede taşıma işlerinize kolaylık sağlaması hasebiyle avantajı ön plana çıkmaktadır.

Fiyatları noktasında firmamızın diğer rakiplerinden ayıran en önemli özellik uygun maliyetlere, hızlı üretim imkanı, ve güçlü yapısı ile uzun yıllar garantili olarak kullanmanız gelmektedir.

Taşıma Torbaları Görselleri

Telefonlarımızın 7/24 siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olduğundan dolayı çekinmeden ürünlerimiz hakkında kafanızda oluşan bütün soruları sorarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Öncelikle Taşıma Torbası nedir ? hangi amaçlı kullanılır noktasında logolarınız da dahil herşeyi kapsayan üretim hattı ile ilgili bütün sorularınıza cevap vermekteyiz.