Araç Dolu Koruma Brandası 0212 651 57 44

Araç Dolu Koruma Brandası eski dönemlerde araçlar için ince bir yapıdayken artık ülkemizde özellikle İstanbul’da da artan dolu yağışları ile önem kazanmıştır. Fakat ince yapılı arabayı güneşten koruyan araç çadırlarının yanı sıra dolu koruyucu özel dolgulu araç örtüsü olarak hayatımıza giren brandalar artık çok önemlidir.

Dolu ve darbe koruyucu akıllı brandası ani bastıran dolu yağışlarına karşılık eşsiz koruyucu bir ürün olarak size özel firmamız tarafından üretilmektedir. İklim değişikliğinden dolayı yağan dolu yağışlarından ülkemizdeki ve diğer illerde bulunan araçlarınıza, yapılarınıza büyük zararlar verebilmektedir. #araçdolukorumaçadırı #çadırdolukoruyucusu

araç dolu koruyucu branda

Araç Dolu Koruyucu Branda Çadır

Sizlere özel ürettiğimize her araca, her boyuta uygun araç dolu koruma brandası hem kalın oluşunun yanısıra su geçirmez,  darbe emici yapısı ile de rakiplerimizden bir sıfır bizi öne çıkarmaktadır. Arabanız hangi marka olursa olsun tam boyutunda örneklerden de göreceğiniz üzere aracınızı komple sarar. Böylelikle Cam kırılmaları, ezilme ve göçüklere karşı sizleri (araçlarınızı) tam koruma sağlamaktadır.

Dolu Koruyucu Araç Brandası Özellikleri

  1. Tüm binek araçlar ile uyumludur! ( Aracınızın ölçüsüne özel üretilir. )araç koruyucu dolu branda örneği
  2. 1 dakika içerisinde takıp sökebilirsiniz.
  3. 1-10 mm kalınlığında su geçirmez darbe emici yapıya sahiptir.
  4. Cam kırılmaları, ezilme ve göçüklere karşı tam koruma sağlar.
  5. Arabanızı % 60 ‘a kadar güneş ışığından korumaktadır.
  6. Üst katmanı nonwowen kumaş olması kaynaklı güçlü yapıya sahiptir.
  7. 3 katlı özel dolgusu sayesinde hava yastığı etkisi ile dolu yağışlarından etkilenmezler.
  8. Terleme yapmaması, su çekmemesi sayesinde eşsiz özelliktedir.
  9. Tüm Türkiye‘ye gönderimimiz vardır
  10. Her araç modeline uygun araba dolu koruma brandası vardır.

Dolu koruyucu araç brandası lastikleri sayesinde ön ve arka tampondan lastik ile arabaya monte edilerek tamamen korunaklı hale gelir. Böylelikle dolu şiddeti ve hızı ne olursa olsun sizlerin arabasına en ufak bir zarar vermeden koruyucu görev üstlenir.

Dolu koruyucu branda fiyatları olarak piyasada 600 tl ile 1500 tl arasında değişirken firmamızın ürünleri % 100 yerli % 100 kendi üretimimizdir. Fiyatlarımız 300 tl ile 400 tl arası değişkenlik göstermektedir. Sizlerin telefonlarınızı açan müşteri temsilcilerimiz size en uygun araç modeline ( renault, wosvagen, audi, mercedes vb. ) veya kasa olarak sedan veya hatchback olup olmamasına göre uygun üretim yapılır.

Hemen 0212 651 57 44 No’lu telefon ile bizlere ulaşarak dolu koruma araç brandası sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizlere ulaşarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız bütün Türkiye’nin her iline kargo ile gönderimimiz mevcuttur. Dilediğiniz zaman 7/24 aramanız mümkündür. Her parçasını kendi yerli imkanlarımızla hazırlayıp sizlere son ürün olarak gönderimini sağlarız. Güneş Uv ışınlarından, doludan, yağmurdan koruyan ve arabanıza takıp çıkartırken pratik bir şekilde kullanımına imkan tanıyan araç brandası aracınıza hiçbir zarar vermez.