Konfeksiyon Taşıma Torbası Brandası

Konfeksiyon Taşıma Torbası Brandası da denilen bir başka deyişler konfeksiyon çuvalları zaman içerisinde eski tip çuval olmaktan çıkarak yeni zamana ayak uydurmaya başlamıştır. Çünkü eski tip çuvallar bir kaç transfer sonrasında yırtılmakta bir sonraki ürünlerinizi taşırken veya saklamak isterken artık görevini yapamayacak duruma gelecektir.

Maliyet esasına göre düşünürsek ortalama 5 10 tl olan eski hasırlar sizlere yıl içerisinde 50 tl 60 tl gibi maliyet çıkaracakken konfeksiyon brandası denilen bu ürünler sizlere maksimum 10 tl 15 tl maliyet ile masraf çıkaracaktır. Asıl önem arzeden husus ise tekstil taşıma torbası ‘nı tercih eden siz konfeksiyon sahipleri aldığınız bu ürünü en az 2 yıl kullanacaksınızdır.

Ürünlerimizin alt tabanının kalın ve 2 katlı brandadan yapılmış olması da sizlerin vereceğiniz parayı en az 2 yıl çöpe atma derdinden kurtaracak aynı zamanda da içerisine koyacağınız ürün dış etkilerden, çarpma ve darbelerden ürünlerinizi (pantolon, penye, tshört vb.) koruyucu özelliği sayesinde saklayacaksınız. Farklı bir husus ise konfeksiyon taşıma çuvalı tutma alanları yani kulpları sayesinde de taşıma esnasında sizlere o kadar kolaylık sağlayacaktır ki inanın çok kısa sürede bütün eşyalarınızı dilediğiniz yere kolayca taşıma imkanınız olacaktır.

Bütün bunları konfeksiyon taşıma torbası fiyatları noktasında ise hiç bir şekilde ikame ürünlerine oranla cebinizi yakmayacak vereceğiniz paranın tamamını fayda-maliyet esasına göre ekonomik terim olarak açıklarsak tamamen kar yapmış olacaksınız. Bu nedenle hemen firmamızı arayarak ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

1 Yorum

  • Ali YILDIZ

    Sadece konfeksiyon taşıma torbası ‘nı tekstil firmalarımı kullanır yoksa benim otelim de aynı özelliklere sahip bir ürün olarak kullanabilir miyim ?? bu konuda bilgilerinizi talep etmekteyim.

  • Bir Yorum Yaz