Ceset Torbaları genel itibari ile branda ile yapılmaktadır. Bu zorlu süreçlerde mutlaka branda olarak yapılan ceset torbaları sağlık açısından büyük önem arzetmektedir. Belediye ve sivil toplum kuruluşları için toptan satışını yapmakta olduğumuz bu ürünlerimizi bir telefon ile bizlere ulaşarak temin edebilirsiniz.

Kamu için ceset torbası siparişlerinizi de alan ekibimize sadece talep etmiş olduğunuz miktar, boyut  ve ölçüleri vermeniz yeterli olmaktadır. Ceset Torbası; tanım olarak literatöre girmesi açısından değerlendirmek gerekirse bu ürünler branda ile yapılması kaynaklı ve içerisinde bir cesedin konulduğunda herhangi bir şekilde koku ve sıvı akışı olmaması amacıyla brandadan yapılmış eşyalardır.

Branda Ceset Torbası için yukarıda da dediğimiz gibi sizlerden gelecek talepler doğrultusunda farklı renk

Kaliteli Ceset Torbası

seçenekleri, boyut seçenekleri ile yapıldığı gibi kalite açısından da en iyi malzeme de kullanılarak sizlere ürünlerimiz teslimatı sağlanır.

Ceset torbası, branda ceset torbası satışı, ceset torbası imalatı, istanbul ceset torbası, özellikle dikişsiz ceset torbası taleplerinizi firmamıza bildirdiğiniz takdirde siz değerli müşterilerimize dilediği kalitede hızlı bir şekilde üretim hattına başlanır. Eğer talepleriniz stoklarımızda bulunan ölçülere denk gelirse stoktan aynı gün içerisinde sizlere gönderimi sağlanmaktadır.

Bir çok farklı isimle adlandırılan bu ürünleri istenildiğinde istanbul içerisine elden teslim sağlayarak sizlerin problemlerinize en hızlı nasıl çözüm sunulacaksa firmamız bu doğrultuda hizmet vermekten gurur duyar.

Kamu Kurum ve Kuruluşları da taleplerini firma yetkilimize 0212 651 57 44 no’lu telefon ile arayarak taleplerini iletip diledikleri renk ve kalite seçenekleri ile ihtiyaçlarını karşılayabilirler.