Branda Koli Taşıma Hortumu ile Üst Katlarından Ürünlerinizi Kolayca Taşıyabilirsiniz.

Branda Koli Taşıma Hortumu

Yüksek katlardan aşağıya koli taşıma oldukça zor bir işlemdir. Kolinin sayısı arttıkça koli taşıma, hem maliyetli hem zaman kaybının olduğu hem de fazla insan gücüne dayalı bir iş halini alır.  Özellikle tekstil sektörü konfeksiyon bölümleri için ütü paket kolileri, kot pantolon kolileri ve diğer tekstil eşyası ile dolu koliler Koli Taşıma Brandası ile yüksek binalardan aşağıya kolaylıkla ve güvenli bir şekilde taşınabilirler

Aynı zamanda ayakkabı sektörü ve kolilerini yüksek katlı apartmanlardan aşağıya, daha az maliyetli ve zamandan tasarruflu şekilde indirmek isteyen firmalar için de tır brandasından yapılmış bir üründür.

#brandahortum #brandakolitaşımahortumu

Koli yükleme hortumu ile özellikle konfeksiyonların bir dalı olan ütü paketleme firmaları, ayakkabu üreticileri, ve koli ile profesyonel bağlamda nakliye yapan firmaların kolilerini asansör kullanarak büyük zaman kaybı yaşamadan kolayca nakliye etmelerine imkan tanıyan koli taşıma brandaları ideal bir üründür.

Firmamız yapmış olduğu ürünleri müşterilerin taleplerine göre ölçülerini verdiklerinde ister 1. katta isterse 5. katta olun pencerenize, balkonunuza kurduğumuz demir çembere montajını yaparak kolayca taşıma imkanı sunuyoruz. Branda Hortumları ağızlarını kuşgözü ile birlikte brandaların montajı yapılarak ürünleriniz zarar görmeden ve daha fazla iş gücü sarfını engelleyerek az işçi ile daha çok iş yapabileceğiniz ekonomik bir üründür.

Branda Taşıma Hortumlarının alt kısmına diktiğimiz halatlar sayesinde de ürünleriniz aktarılırken hızlarını ve yön tayinlerini vermek amacıyla da yapılarak sorunsuz bir transfer ürününü sizlere sunduğumuzu belirtiriz. Tek yapmanız gereken bizleri arayarak ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmeniz mümkündür.