Tekstil Taşıma Brandası; genel olarak taşıma esnasında kullanılan malzemelerinizi yerde kolayca sürekleme işinize geldiğinden dolayı uzun süreli yerde sürüklenme, ağır ve darbeli işlemlere karşın yırtılmayarak siz değerli müşterilerimize extradan masraf çıkarmayacaktır.

Brandasında kullandığımız kaliteli dayanıklı ve yırtılmaz malzemeler sayesinde işi bilen veya bilmeyen çalışanlarınız dahi ürünlerinizi taşısa kesinlikle sizler gibi taşıdı sayabilirsiniz. Çünkü kaliteli malzemesinin yanında taban kısmını 2 kat brandadan yapmamız dayanıklıklarına daha fazla mukavemet katmaktadır. Bu kalıcı özelliğinden dolayı tekstil taşıma brandası ‘nı üretim atölyelerinde, oteller ve çamaşırhanelerde tekstil fabrikalarında, ürünlerinin taşınması açısından tercih edilirler.

Firmamız her sektöre, müşterilerimizin tercihlerine göre farklı boyutlarda üretebildiği gibi ürünlerin birbirine karışmasını önlemek amaçlı da farklı renklerde sarı, kırmızı, mavi, gri, siyah vb. renk seçeneklerinde de üretim hattına alınabilmektedir. Bir çok bu tip özelliklerinden dolayı tekstil taşıma çuvalları birçok alanda kolay kullanıma sahip olduğunu hatırlatırız.