Branda Tekstil Torbası diğer ürünler gibi bir çok isimlerle anıldığından siz değerli müşterilerimizin tercihine bırakarak bizler ürünü sizlere teknik özellikleri ile bahsetmiş olalım.

Tekstil torbası başka bir deyişle taşıma çuvalları temel olarak üç ana kısımdan oluşmaktadır. Yukarıdan aşağıya doğru tanıtacak olursak en üst kısmı ağız kısmı olup yine o kısımda takviye kolonu, ağız ipi, kapsül ve kapak yeramaktadır.

Bir sonraki kısmı olarak branda tekstil torbası ‘nın orta bölümününde ise takviye kolonu ve taşıma kulpu bulunmakta olup yine ürünlerinizi bir yerden başka yere sürüklerken en ihtiyaç duyacağınız kısmıdır. Son olarak ise Branda Tekstil Torbasının Taban-Alt kısmını ise çift kat taban takviye kolonu olmuş olup kimi tercihlere göre irsaliye veya logo koyabileceğiniz cepler alt kısımda da olabilmektedir.

Bu denli özelliklere sahip olunan ürünlerin sizlerin taleplerinize uygun olarak siparişleriniz alınır ve en hızlı şekilde siz değerli müşterilerimize 7/24 siparişleriniz alınır ve karşılanır. Bu nedenle hızlı bir ürün teslimi almak veya verdiğiniz ücretin tamamen hak edildiği bir ürün olarak sizlere sunmaktayız.